Про нас

Компанія “Інша Їжа” з’явилася у той момент, коли група однодумців вирішила, що на українському ринку не вистачає смачної, якісної та водночас оригінальної їжі. Іншої - не такої, до якої всі звикли. І почали творити… Так з’явився хумус з йорданського нуту з додаванням оливкової олії, для якого підбирають оригінальні спеції та не жалкують кунжутної пасти тахіні. І пекельний червоний соус, що має оригінальний смак, яскравий колір та пекельну гостроту. І багато інших цікавих, а головне - смачних продуктів.

 Компанія “Інша Їжа” приділяє велику увагу корисній їжі: ми пропонуємо індійський кунжут, мигдальну пасту та в’ялені томати. При виробництві ми не використовуємо барвників, емульгаторів та консервантів.

 Багато наших продуктів можна їсти в період посту, і вони стануть знахідкою у харчуванні веганів та вегетаріанців. Велику увагу ми приділяємо дитячому харчуванню: паста кеш’ю стане смачним та корисним сніданком чи снеком до школи.

 А ще хочемо познайомити з нашими улюбленими традиційними рецептами, які ми зібрали з різних країн світу. Саме тому компанія “Інша Їжа” виробляє песто зі свіжого базиліку та італійського сиру Парміджано Реджано, грецький хумус з оливами та ізраїльський фалафель.

 “Інша Їжа” - з нами смачніше!!!